• Złotnik - Ostróda - sklep, złoto, srebro, bursztyn | Gold-Tom

  Polski producent biżuterii

  Firma Gold-Tom powstała w 1992 roku z inicjatywy mistrza złotnictwa, Tomasza Bednarskiego, który od ponad 30 lat dzieli się swoją pasją z całym światem. Nasze unikalne wzory biżuterii są wytapiane ręcznie z użyciem złota pochodzącego z recyklingu, ponieważ Gold-Tom dba o środowisko. Produkty Gold-Tom, wykonane z tego wartościowego surowca, cieszą się ogromnym zainteresowaniem nie tylko w Polsce. Mieliśmy przyjemność prezentować naszą kolekcję zarówno w Europie, jak i w Chinach.

  Piękny złoty pierścionek z 14 karatowego złota z cyrkoniami. Oryginalny wzór firmy Gold Tom.

  Naszą biżuterię wyróżnia jej unikalność i ręczne wykonanie. Kamienie szlachetne, których używamy w naszej biżuterii to szafir, topaz, szmaragd, rubin, cyrkonie, bursztyn i wiele innych. Wśród naszego asortymentu mogą Państwo znaleźć pierścionki, obrączki, naszyjniki, kolczyki, zawieszki, broszki.

 • Złotnik - pasja

  Złotnik to osoba, która w każdym kawałku złota dostrzega nie tylko metal, ale także potencjał do stworzenia czegoś wyjątkowego. Tomasz Bednarski, nasz mistrz złotnik, jest prawdziwym artystą o niezwykłej pasji do złotnictwa. Jego praca to nie tylko rzemiosło, to także wyraz miłości do szlachetnego kruszcu.

   

  Tomasz Bednarski, twórca naszej pracowni złotniczej w Ostródzie, to człowiek o wielkim doświadczeniu i talentach. Jego umiejętności i kreatywność pozwalają mu tworzyć niepowtarzalne projekty, które zachwycają swoim pięknem i precyzją wykonania. Jako złotnik, Tomasz wykorzystuje złoto nie tylko do tworzenia biżuterii, ale także prawdziwych dzieł sztuki.

   

  Pasja naszego złotnika objawia się w każdym detalu jego prac. Jego wyroby są nie tylko wyjątkowe pod względem designu, ale także doskonałe pod względem jakości. Dzięki temu każdy klient, który odwiedza nasze sklepy w Ostródzie, może być pewien, że otrzymuje coś, co przetrwa przez wiele lat i będzie przypominać o pięknie złota.

   

  Tomkowi Bednarskiemu zależy nie tylko na tworzeniu wspaniałych dzieł sztuki, ale także na tworzeniu wspomnień i emocji. Jego praca to możliwość uczczenia wyjątkowych chwil w życiu poprzez unikalne dzieła ze złota. Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów i doświadczenia magii złota w najlepszym wydaniu. Nasz złotnik z pasją czeka na Ciebie, by stworzyć coś wyjątkowego.

  Unikalna biżuteria

  Złotnik Tomasz Bednarski to artysta, którego twórczość to prawdziwe dzieła sztuki. Jego wyjątkowe projekty biżuterii, wzbogacone o piękno turmalinu, szmaragdu, opalu i innych szlachetnych kamieni, są prawdziwym hołdem dla natury i doskonałego rzemiosła.

   

  Jako mistrz złotnik, Tomasz wykorzystuje swoje umiejętności i doświadczenie, aby tworzyć unikalne dzieła, które zachwycają swoją precyzją wykonania i estetyką. Każdy projekt jest wyrazem jego pasji do złotnictwa oraz fascynacji pięknem i wartością kamieni szlachetnych, takich jak rubiny, szafiry, czy ametysty.

   

  W naszych sklepach w Ostródzie, możesz znaleźć biżuterię stworzona przez firmę Gold-Tom, która potrafi połączyć tradycję z nowoczesnym designem. Nasze prace są nie tylko ozdobą, to także wyraz osobistych emocji i historii.

   

  Zapraszamy do odkrywania niezwykłych projektów naszego złotnika i doświadczania magii kamieni szlachetnych, które są sercem jego twórczości. Nasza unikalna biżuteria to doskonały wybór dla tych, którzy pragną nosić ze sobą prawdziwe dzieła sztuki, ozdobione m.in. rubinami, szmaragdami, opalami i inymi cennymi kamieniami.